Letní karton!

Přivítejte léto s našimi svěžími víny.

Speciálně pro tyto letní dny jsme pro vás připravili karton vín plný chutí.

Ryzlink rýnský, suché

Ročník 2021

Elegantní svěží víno zlatavé barvy s opojnou nasládlou ovocnou vůní a hroznovým aroma. V chuti připomíná rozkvetlou lípu, sušené meruňky s dochutí citrusů.

Müller Thurgau, suché

Ročník 2021

Potěšte své smysly svěžím vínem odrůdy Müller Thurgau. Po přivonění objevíte příjemné květinové a bylinné tóny. V ústech je toto víno zábavné, harmonické, příjemně ovocné, s příchutí citrusů a herbálním závěrem. 

Cuvée Bliss, polosuché

Ročník 2021

S touto lahví se Vám dostává mimořádné příležitosti ochutnat víno, které má svoji typickou a nezaměnitelnou vůni a chuť. Velmi bohatá a výrazná, až omamná vůně snoubí aroma lesních jahod a černého rybízu, s tóny broskví, citrusů, s jemným nádechem exotického ovoce a koření. Velmi plná a harmonická chuť dokonale snoubí nasládlé, marmeládově vyzrálé ovoce s elegantní kyselinkou a pikantní kořenitostí. Dlouhý, velmi příjemný, ovocně nasládlý závěr.

Frizzante blanc, suché

Ročník 2020

Osvěžující perlivé víno nabízí jemnou vůni lučního kvítí. V chuti dominuje máta a bylinkové tóny s mandlovou dochutí. Ideální k letnímu osvěžení nebo jako aperitiv.

Veltlínské zelené, suché

Ročník 2020

Barva vína je zeleno-žlutá. Svěží čistá vůně s nádechem travnatých tónů a bílého pepře. Plnější, příjemně šťavnatá chuť s tóninou ovoce, s velmi dobrou kořenitostí a pikantní kyselinkou, evokující citrusy.

Cuvée 66

Ročník 2021

Krásné cuvée z odrůd Modrý Portugal a Frankovka je komplexní víno se středním tělem a výraznějšími tříslovinami. Víno jemné rubínové barvy s aroma peckovitého ovoce. V chuti spíše lehčí, ovocné se šťavnatou kyselinou s dochutí višní, třešní, jahod a smetanovým závěrem. 

1 200,00 Kč