Přivítejte jaro!

Přivítejte jaro s našimi svěžími víny.

Speciálně pro tyto jarní dny jsme pro vás připravili karton vín plný chutí.

Ryzlink rýnský, suché

Ročník 2020

Elegantní víno zlatavé barvy s opojnou nasládlou vůní ananasu a hroznovým aroma. Plnou krémovou chuť doprovází ovocné tóny zralých citrusů.

Tramín červený, polosuché

Ročník 2021

Tramín je typickou odrůdou pro Čejkovice. Jeho bohatá květinová vůně a nasládlá chuť růže doplněna odrůdovou kořenitostí si bude hýčkat vaše chuťové pohárky. 

Cuvée Bliss, polosuché

Ročník 2021

S touto lahví se Vám dostává mimořádné příležitosti ochutnat víno, které má svoji typickou a nezaměnitelnou vůni a chuť. Velmi bohatá a výrazná, až omamná vůně snoubí aroma lesních jahod a černého rybízu, s tóny broskví, citrusů, s jemným nádechem exotického ovoce a koření. Velmi plná a harmonická chuť dokonale snoubí nasládlé, marmeládově vyzrálé ovoce s elegantní kyselinkou a pikantní kořenitostí. Dlouhý, velmi příjemný, ovocně nasládlý závěr.

Frizzante blanc, suché

Ročník 2020

Osvěžující perlivé víno nabízí jemnou vůni lučního kvítí. V chuti dominuje máta a bylinkové tóny s mandlovou dochutí. Ideální k letnímu osvěžení nebo jako aperitiv.

Rosé frizzante, polosuché

Ročník 2020

Osvěžující perlivé víno. Osloví vás jeho elegantní ovocné aroma. V chuti je víno harmonické, svěží a dominují tóny malin a jahod. Ideální společník pro letní večery plné pohody.

Cuvée 66

Ročník 2021

Krásné cuvée z odrůd Modrý Portugal a Frankovka je komplexní víno se středním tělem a výraznějšími tříslovinami. Víno jemné rubínové barvy s aroma peckovitého ovoce. V chuti spíše lehčí, ovocné se šťavnatou kyselinou s dochutí višní, třešní, jahod a smetanovým závěrem. 

1 100,00 Kč