Suchý karton!

Speciálně pro suchý únor jsme pro vás připravili suchý karton!

Ryzlink rýnský, suché, ročník 2020

Ochutnejte elegantní víno zlatavé barvy s opojnou nasládlou vůní ananasu a hroznovým aroma. Plnou krémovou chuť doprovází ovocné tóny zralých citrusů.

Rulandské šedé, suché, ročník 2021

Vůně plná, bohatá, příjemně kořenitá, s tóny hřebíčku, muškátového oříšku a pomeranče. Chuť je plná, dlouhá, harmonická, s dotekem hrušek, pomerančové kůry a pikantním závěrem. 

Müller Thurgau, suché, ročník 2021

Potěšte své smysly svěžím vínem odrůdy Müller Thurgau. Po přivonění objevíte příjemné květinové a bylinné tóny. V ústech je toto víno zábavné, harmonické, příjemně ovocné, s příchutí citrusů a herbálním závěrem. 

Frizzante Blanc, suché ročník 2021

Osvěžte se lehkých perlivým vínem, které nabízí jemnou vůni lučního kvítí. V chuti dominuje máta a bylinkové tóny s mandlovou dochutí. Ideální k letnímu osvěžení nebo jako aperitiv. 

Dornfelder, suché, ročník 2021

Krásně sytá, tmavě inkoustová barva. Ve vůni se snoubí ovocné a kořeněné tóny s dotekem sudu. Jemná, lahodná chuť s dominujícími rozvařenými lesními plody, stopy sudu, zakončená lehkou tříslovinou. 

Modrý Portugal, suché, ročník 2020 

Potěší příznivce této tradiční modré odrůdy.  Velmi výrazná, kořenitě ovocná vůně s tóny višní, třešní, tmavého bobulového ovoce a koření, s jemnou stopou sudu. Plnější, oblá a hladká chuť plná ostružin, borůvek a brusinek, bohatého koření a sladkého třísla. 

1 100,00 Kč