Plánované akce

Slavme společně! Srdečně vás zveme na náš tradiční Svatomartinský košt. Připravte se na nezapomenutelný večer plný výborného vína, chutného jídla a veselého společenství. Pojďme společně oslavit Svatomartinskou tradici!

Aukce Archivních Vín z Našeho Vinařství Přijďte s námi na cestu časem a objevte bohatou historii našeho vinařství skrz vína, která jsme si pro tuto aukci připravili. Zanechte svůj otisk v historii tím, že si zakoupíte jedinečné lahve z našeho archivu.
Aukce se bude konat 12.10. 2023 v 18:30

Milí přátelé a milovníci vína,
s radostí vás zveme na tradiční degustaci vín s občerstvením. Letní degustace se ponese v duchu lehčích vín a bublin.Přijďte si vychutnat kouzelnou atmosféru netradičního prostředí ve skvělé společnosti našich vín.

JARNÍ KOŠT

04.05.2023

Milí přátelé a milovníci vína,
pojďte s námi oslavit příchod jara!
Vinařství Opluštilovi ve spolupráci s #dannowitzclub vás zve na Jarní košt, který se uskuteční 4.5. 2023 a bude zahájen v 18:30 slavnostním přípitkem. Můžete se těšit na degustační menu dokonale spárované s víny.Čeká vás řízená degustace vín z aktuální nabídky a také ochutnáte několik...

Milí přátelé a milovníci vína,
Vinařství Opluštilovi ve spolupráci s #dannowitzclub vás zve na Velikonoční košt, který se uskuteční na Zelený čtvrtek 6.4. 2023 a bude zahájen v 18:30 slavnostním přípitkem. Můžete se těšit na netradiční velikonoční menu dokonale spárované s víny. Menu bude doprovázeno vzorky z našeho vinařství, ale také ochutnáte...

Společně s @FoodMILLblog vás zveme na další degustaci ze série "fine dining" tentokrát bychom vám rádi zpříjemnili nedělní den.

RŮŽOVÝ MÁJ

22.05.2022

Přijďte nás navštívit na 11. ročník degustačního festivalu růžových vín a klaretů, čeká vás bohatá gastronomie snoubící se s růžovými víny i živá hudba.

Milí přátelé a milovníci vína,
zveme vás na tradiční degustaci. Májová degustace se ponese v duchu růžových a lehčích vín.
Přijďte se svými přáteli strávit krásný vinný večer.