O nás

Tradiční rodinné vinařství z Čejkovic, kde každá láhev vína je výsledkem vášně a péče, kterou do ní vkládáme.

Jsme tradiční rodinné vinařství z Čejkovic. Jako menší vinařství se soustředíme na výrobu suchých a polosuchých vín v limitovaných sériích s cílem uchovat jedinečnost terroir a charakter jednotlivých odrůd. Naše bílá vína se pyšní bohatým ovocným buketem, který zvýrazňuje jejich odrůdové kvality, zatímco červená vína zrají v dubových sudech, což jim dodává výjimečný charakter.

I přesto, že naše hrozny splňují kritéria pro přívlastková vína, rozhodli jsme se je nabízet jako zemská vína, aby byla dostupná širokému spektru zákazníků, včetně těch nejnáročnějších. S každou láhví vína předáváme část našeho dědictví a vášně pro vinařství, které se v Moravě tradičně předává z generace na generaci. Naše vinařství je rodinným podnikem, kde pracují výhradně členové rodiny. Jsme hrdí na to, že můžeme ctít tradiční odrůdy a svými produkty šířit radost a pohodu i mimo hranice našeho regionu. 

Pěstujeme a zpracováváme více odrůd, mezi klíčové patří Rulandské šedé, Müller Thurgau, Ryzlink rýnský, Tramín červený, Dornfelder a Zweigeltrébe.

Na ruční sběr velmi rádi přivítáme naše přátele, známé a dlouholeté odběratele vína.